Wiadomości

Instagram osiągnął 1 miliard aktywnych użytkowników

Niezwykle popularna aplikacja od Facebooka osiąga kolejny wielki sukces. We wrześniu 2017 Instagrama używało już 800 milionów użytkowników – dziś ta kwota to już 1 miliard i wciąż rośnie

O potężnym rezultacie media zostały poinformowane podczas specjalnego wydarzenia w San Francisco. Dodatkowo Instagram zaprezentował nową autorską aplikację IGTV – która pozwala na udostępnianie i oglądanie wideo w pionie.

Instagram jest kolejnym komunikatorem, który dołącza do grona aplikacji społecznościowych, które przekroczyły 1 miliard. W tym samym gronie jest Messenger, WhatsApp i Facebook. Najwyraźniej problemy z prywatnością nie przeszkadzają Facebookowi dominować na arenie portali społecznościowych i komunikatorów, trzy z czterech produktów na tej liście należą do firmy założonej przez Zuckerberga.

W 2012 roku Instagram został kupiony przez Facebooka, od tamtej pory zyskał ponad 960 milionów użytkowników.

Źródło: engadget

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close