Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Instagram wprowadza odpowiedzi na Stories

Niedługo minie rok, od kiedy Instagram zainspirowany funkcjonalnością Snapchata dodał opcję Stories. Już niedługo wprowadzona zostanie możliwość odpowiadania na zdjęcia.

W zakładce Instagram Stories, zdjęcia i filmy dostępne są zaledwie przez 24 godziny od opublikowania. Wystarczy to jednak, aby w przeciągu niecałego roku od premiery na Stories wrzucane były tysiące zdjęć dziennie. Niedawno pojawiła się też funkcja nagrywania filmów na żywo, często wykorzystywana przez blogerów i celebrytów do kontaktów z fanami. Dotychczasowy problem z Instagram Stories polegał na braku możliwości odpowiedzi na czyjś post za pomocą własnego zdjęcia.

stories

Teraz to się zmieni

Instagram ogłosił właśnie, że w przeciągu kilku dni zostanie wypuszczona aktualizacja na systemy iOS i Android wprowadzająca nową funkcję. Żeby odpowiedzieć na czyjeś Stories, wystarczy dotknąć nowego przycisku wyświetlającego się podczas oglądania. Dzięki temu zyskamy dostęp do panelu, gdzie będziemy mogli dodać własne zdjęcie, a dodatkowo edytować je za pomocą napisów, naklejek i filtrów. Dokładnie tak jak w przypadku standardowego Stories. Kiedy odbiorca otworzy fotografię lub zrobi zrzut ekranu, aplikacja poinformuje nas o tym fakcie.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close