Inteligentny głośnik Samsunga trafi do sprzedaży w I połowie 2018?

Zgodnie z przewidywaniami serwisu Bloomberg, inteligentny głośnik Samsunga może trafić do sprzedaży w pierwszej połowie 2018 roku. Są to na razie jedynie szacunki – koreański producent nie zabrał jeszcze oficjalnie głosu w tej sprawie.

Szczegóły dotyczące urządzenia wciąż nie są znane. Wiadomo jednak, że głośnik Samsunga nie będzie różnił się w drastyczny sposób od innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Smart speaker ma chociażby działać w oparciu o inteligentnego asystenta, który ma pomagać użytkownikowi kontrolować podłączone urządzenia; w przypadku Samsunga pomocnikiem tym będzie oczywiście Bixby.

Raport Bloomberga ujawnia również, że producent będzie kładł duży nacisk na jakość dźwięku w swoim urządzeniu, co nastąpi głównie dzięki pomocy zakupionej wcześniej w tym roku przez Samsunga firmy Harman International. Nie wiadomo, jak będzie wyglądał inteligentny głośnik koreańskiego giganta. Faktem jest jednak, że firma produkowała głośniki już wcześniej, więc możliwym jest, że smart speaker będzie choć trochę przypominał urządzenia produkowane dotychczas przez Samsunga.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top