iPad Pro otrzyma rysik? Jobs nie byłby zadowolony

iPad Pro otrzyma rysik? Jobs nie byłby zadowolony

O istnieniu rzekomego iPada Pro z ekranem o przekątnej 12.9 cala wiadomo nie od dziś. Teraz pojawiła się informacja, zgodnie z którą tablet miałby być obsługiwany przy pomocy rysika.

Znany analityk firmy KGI Securities, Ming-Chi Kuo, którego informacje do tej pory zazwyczaj się sprawdzały podał do wiadomości, że Apple planuje wprowadzić do nowego iPada obsługę rysikiem. Akcesorium to miałoby podnieść komfort i wygodę korzystania z urządzenia, szczególnie wśród osób, które z tabletu korzystają w codziennej pracy, np. w celu obróbki zdjęć czy obsługi programów graficznych.

news-apple-stylus iPad Pro otrzyma rysik? Jobs nie byłby zadowolonyZdaniem Kuo użytkownicy nie będą jednak musieli używać stylusa do normalnych zastosowań, w tym konsumpcji treści multimedialnych, zatem nie będzie on dostępny w jednym zestawie sprzedażowym z iPadem. Rysik miałby być sprzedawany osobno i wykorzystywać złącze Lighting. Zgodnie z doniesieniami ma też otrzymać bardziej zaawansowane funkcje, jak wbudowany żyroskop i akcelerometr.

news-apple-stylus iPad Pro otrzyma rysik? Jobs nie byłby zadowolonyWiarygodność tych informacji może potwierdzać złożony niedawno przez Apple wniosek patentowy w tej sprawie, według którego gigant z Cupertino mógłby wprowadzić rysik do swoich przyszłych produktów.

iPad Pro z 12.9 calowym ekranem ma się pojawić na rynku w drugiej połowie 2015 roku.

Źródło: Fonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
23.23%
46 głosy
25.25%
50 głosy
28.79%
57 głosy
22.73%
45 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top