Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

iPhone 8 z baterią w kształcie L i darmowymi słuchawkami AirPod

Jubileuszowa edycja legendarnej serii iPhone jest bohaterem wielu bardzo ciekawych plotek i przypuszczeń. Analitycy z firmy inwestycyjnej JPMorgan pokusili się o bardzo odważne przewidywania dotyczące nowego smartfona Apple’a.

Darmowe słuchawki

The Apple iPhone7 and AirPods are displayed during an Apple media event in San Francisco, California, U.S. September 7, 2016. Reuters/Beck Diefenbach TPX IMAGES OF THE DAY

Od momentu rozstania się z klasycznym wejściem audio 3,5 mm w smartfonach z nadgryzionym jabłkiem, do słuchania muzyki z iPhone’ów potrzebne są bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Oficjalnym akcesorium od Apple’a są AirPods, które kosztują w oficjalnym sklepie firmy w Polsce 799 złotych. Według najnowszych doniesień od JPMorgan iPhone 8 będzie sprzedawany z darmową parą AirPodów – choć byłoby to nietypowe działanie dla Apple’a, nie można tego w pełni wykluczyć. W końcu cena smartfona w momencie trafienia na rynek ma wynosić ponad 1 000 dolarów, czyli około 4 000 złotych.

Bezramkowy ekran

iphone8-formfactor
Pomimo większego ekranu, iPhone 8 będzie tych samych wymiarów co 5,5-calowe modele

Choć niektóre z publikowanych wcześniej szkiców i renderów pokazywały iPhone’a 8 z klasycznymi ramkami wokół ekranu, według JPMorgan urządzenie będzie wyglądać nieco inaczej. W jubileuszowym iPhone’ie pojawi się wyświetlacz rozciągający się od lewej do prawej krawędzi smartfona, podobnie jak w Samsungu Galaxy S8. Taka koncepcja zgadza się z najwcześniejszymi przewidywaniami dotyczącymi nowego smartfona Apple’a. Ciekawa jest także implementacja baterii – akumulator iPhone’a 8 ma mieć niespotykany kształt litery L, co ma pozwolić na zwiększenie jej pojemności do 3 770 mAh.

TouchID jednak z tyłu

Wciąż nie jest pewna obecność czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem. Obecnie najbardziej prawdopodobne jest, że skaner odcisków palców zostanie umieszczony na tylnym panelu smartfona, pod logo Apple’a. W kwestii iPhone’a 7S i 7S Plus nie są zapowiadane spore zmiany w kwestii wzornictwa – będzie to po prostu dalsza ewolucja designu znanego już od kilku modeli.

Source: Macrumors
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close