iPhone 8 jednak bez zakrzywionego ekranu?

apple-iphone-8

Jedna z wcześniejszych informacji na temat nowego iPhone mówiła o zakrzywionym ekranie OLED. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na całkowicie płaski wyświetlacz, co oznacza, że nowe dziecko Apple nie pójdzie śladami Samsunga Galaxy S8.

Możliwe, że firma z Kalifornii testuje różne warianty swojego flagowca. Inna opcja jest taka, że wypuszczają sprzeczne informacje aby cały czas było głośno na temat ich nadchodzącego dzieła.

Poprzednie doniesienia na temat iPhone 8 wskazywały na zastosowanie obudowy ze stali nierdzewnej i szkła. Mówi się również o pionowo ułożonym aparacie w technologii iSight. Możliwe, że również z przodu smartfona zostanie umieszczony podwójny aparat, a może nawet uda się go wkomponować w ekran. Nie ma też pewności co do rozmiaru urządzenia, ponieważ w plotkach pojawia się wariant z ekranem 5,15 cali oraz 5,8 cali. Nie wiemy również czy Apple uda się zamontować skaner linii papilarnych pod ekranem czy umieszczą go z tyłu jak w przypadku nowego Samsunga. Ostatnie doniesienia mówią o nieco większej grubości iPhone 8 od iPhone 7.

Wszystkie podane informacje to jedynie plotki z mniej lub bardziej zaufanych źródeł, dlatego powinniśmy patrzeć na nie z lekkim przymrużeniem oka. Prawdopodobnie wszystkie przypuszczenia rozwieją się podczas oficjalnej prezentacji urządzenia, jednak daty również jeszcze nie znamy. Dlatego wszyscy fani Apple powinni uzbroić się w cierpliwość, bo produkt prawdopodobnie trafi do sklepów dopiero w listopadzie.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
3 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top