Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

iPhone 8 już w produkcji

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że premiera iPhone 8 może się nieco opóźnić. Najnowsze źródła podają, że smartfon jest już w produkcji.

Jedną z przyczyn opóźnienia miały być trudności z umieszczeniem skanera linii papilarnych pod wyświetlaczem smartfona. Bardzo możliwe, że sensor znajdzie się na przycisku power co całkowicie rozwiązuje problem umieszczenia czytnika.

iPhone na taśmie produkcyjnej?

Informator z fabryki Foxconn Zhengzhou, zajmującej się produkcją urządzeń Apple, zaprzeczył tym spekulacjom. Powiedział też, że na linie produkcyjne trafiły trzy nadchodzące modele iPhone: 7s, 7s Plus oraz wyczekiwany przez wszystkich iPhone 8. Dziennie ma powstawać około 200 egzemplarzy smartfonów.

Co ciekawe wspomniał też o skanerze linii papilarnych pod wyświetlaczem w testowej wersji urządzenia. Jednak nie oznacza to, że smartfon, który trafi do masowej produkcji zostanie wyposażony w takie rozwiązanie. Może być to jedna z wersji brana pod uwagę, ale ostatecznie odrzucona przez producenta z Cupertino.

Liczne problemy Apple

Drugą z przyczyn ewentualnego opóźnienia flagowca Apple miały być problemy z dostępem do wyświetlaczy OLED produkowanych przez Samsunga. Źródła mówiły wręcz o narastającej panice pośród pracowników dotyczącej ewentualnej konieczności przełożenia premiery iPhone 8 może nawet na przyszły rok.

Prawdopodobnie nie mamy się co spodziewać nowego smartfona Apple wcześniej niż późną jesienią tego roku. Już od dawna było wiadomo, że tradycyjny debiut we wrześniu tym razem nie dojdzie do skutku. Ale nic dziwnego, za cenę 1200$ smartfon musi być naprawdę dopracowany. Niedawno pisaliśmy o tym jak prawdopodobnie będzie wyglądał wyczekiwany smartfon. Rzeczywiście robi wrażenie.

Źródło: Phonearena
Back to top button