Wiadomości

iPhone SE 2 zostanie wydany we wrześniu

Reedycja iPhone’a SE z marca 2016 od jakiegoś czasu jest tematem przeróżnych plotek – możemy już być prawie pewni, że premiera iPhone’a SE 2 odbędzie się w tym roku. Według najnowszych informacji kompaktowy smartfon Apple’a zostanie zaprezentowany we wrześniu, razem z modelami 9, Xs i Xs Plus.

W obecnej chwili Apple jeszcze nie zdecydowało się na końcowy design. Firma z Cupertino rozważa co najmniej dwa warianty smartfona – jeden z nich to 4,5-calowiec praktycznie kopiujący wzornictwo oryginalnego SE. Dużo ciekawsza jest druga z rozważanych wersji, czyli smartfon podobny do iPhone’a X, ale z ekranem mniejszym niż w najnowszym flagowcu Apple’a. Reedycja iPhone’a SE otrzyma odświeżone podzespoły, w tym procesor – jako „serce” smartfona użyty ma zostać układ A10 Fusion z iPhone’a 7. Nie zabraknie znanego z flagowego modelu wcięcia przy górnej krawędzi wyświetlacza oraz funkcji rozpoznawania twarzy Face ID.

Source: Appleinsider
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close