Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

iPhone X oceniany niżej niż Galaxy S8 i… iPhone 8

Amerykańska organizacja Consumer Reports, której celem jest rzetelne i bezstronne recenzowanie produktów z różnorodnych kategorii, opublikowała raport na temat jednego z najpopularniejszych smartfonów tego roku – iPhone’a X. Werdykt? Jubileuszowy model Apple’a oceniono niżej niż Galaxy S8, S8+ i S7 od największego konkurenta; bardziej docenione zostały także pozostałe tegoroczne smartfony firmy z nadgryzionym jabłkiem, czyli iPhone 8 i 8 Plus.

W ocenie Consumer Reports jednym z głównych problemów iPhone’a X jest jego wytrzymałość – smartfon Apple’a nie poradził sobie w testach upadku urządzenia na twardą powierzchnię, czego jednak można się było spodziewać po sprzęcie ze szklaną obudową. Podobny kłopot zarzucono Galaxy S8. Innym niezadowalającym parametrem była żywotność baterii; Apple zostało także skrytykowane za wysoką wycenę swojego urządzenia.

Na podium rankingu Consumer Reports znalazł się tercet najnowszych flagowców Samsunga – Galaxy S8, S8+ i S7. Dwa kolejne miejsca zajęły iPhone 8 Plus i iPhone 8, a dopiero po nich w zestawieniu pojawia się iPhone X wraz z Galaxy Note 8.

Źródło: Consumer reports
Back to top button