Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

iPhone X z wygrawerowanym Putinem? Nie ma problemu!

Niezawodna firma Caviar rozszerzyła właśnie swoją ofertę ekskluzywnych wydań smartfonów o iPhone X z wizerunkiem prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Telefon wyceniony został na około 5 tysięcy dolarów amerykańskich. Za tę kwotę dostaniemy obudowę stworzoną z 24-karatowego złota, która trzeba przyznać, że jest bardzo ładna. Powinien to przyznać każdy bez względu na poglądy polityczne. Limitowana edycja została stworzona z okazji ponownego wyboru Władimira Putina na prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Złoty iPhone X będzie dostępny tylko w 76 sztukach. Liczba ta ma symbolizować 76% poparcie Rosjan, jakie przekazali Putlinowi. Producent już zapowiedział, że niebawem będzie można kupić iPhone X z wizerunkiem Donalda Trumpa. Zostanie on stworzony w ramach podziękowania za złożenie gratulacji przez prezydenta Stanów Zjednoczonych za zwycięstwo w wyborach.

Poza niecodzienną obudową sam smartfon to fabryczny iPhone X wyposażony w 256 GB pamięci wewnętrznej. Znajdziemy tutaj zatem 5,8-calowy ekran OLED pracujący w rozdzielczości 2426 x 1125 pikseli o zagęszczeniu 463 ppi, sześciordzeniowy procesor Apple A11, 3 GB pamięci operacyjnej, 64 GB lub 256 GB pamięci na pliki (bez możliwości rozszerzenia za pomocą karty microSD) oraz o podwójny aparat fotograficzny z optykami 12 megapikseli (o przesłonach f/1.8 i f/2.4).

Source: Softpedia
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close