TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Jednogigowy internet UPC w 7 kolejnych miastach

Po Warszawie 1 GB/s internetu UPC pojawia się w siedmiu kolejnych miastach. Chodzi o Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław, Katowice, Częstochowę i Kraków.

Te miasta dołączają do Warszawy, gdzie UPC uruchomił gigabitowy internet w ubiegłym roku. Z zapowiedzi operatora wynika, że gigabitowy internet do końca roku pojawi się w pięciu kolejnych miastach. UPC podaje, że łącznie do końca roku w zasięgu będzie 2 miliony gospodarstw domowych.

Oparty na światłowodach internet UPC sprzedaje z modemem Giga Connect Box. Model wyposażony jest także w system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową zapewniając wszystkim użytkownikom korzystającym z Wi-Fi w domu stabilne łącze.

W ramach nowej oferty klienci indywidualni w nowych lokalizacjach internet 1 Gb/s będą mogli nabyć w promocji 59,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy obowiązywania, a następnie 89,99 zł do końca trwania zobowiązania.

Największy operator telewizji cyfrowej w Polsce dociera do 3,5 milionów gospodarstw domowych. Z najnowszych danych operatora wynika, że z usług internetowych UPC Polska korzysta 1,2 miliona klientów.

Autorski program podnoszenia prędkości internetu

UPC odpalało jednogigowy internet w Warszawie we wrześniu 2018 roku. Operator ma w zwyczaju, że sukcesywnie podnosi prędkości internetu swoim abonentom. Dzięki temu średnia prędkość wynosi już w sieci 215 megabitów na sekundę – dane operatora za pierwszy kwartał 2019 roku.

Przykładowo abonenci z 60-megabitów na sekundę mieli możliwość podnieść prędkość internetu do 150-megabitów na sekundę bez ponoszenia opłat w 2018 roku, a w 2019 roku tym z 150 Mb/s podniesiono limit do 300 Mb/s.

Czasami UPC swój program realizuje bez dodatkowych opłat w tak zwanym podziękowaniu za to, że jest się abonentem sieci. Czasami w ramach programu podnoszenia prędkości opłata wzrasta o około 5-10 zł, ale jest możliwość odstąpienia od tego.

Najnowsze oferty operatora znajdziecie na /porownywarka-ofert/.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top