Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Jesienne zestawy usług Netii dla małych firm

Netia przygotowała nowe promocyjne oferty dla firm, w tym pakiety z monitoringiem online i duetem telefonów komórkowych.

Za 29.90 zł miesięcznie, klienci biznesowi mogą otrzymać Internet i 2 karty SIM do telefonu komórkowego. Taryfa zapewnia nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce, 100 SMS, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady oraz pakiet 6 GB dla każdej z kart. Opłata za Internet naliczana jest dopiero od 13 miesiąca i dla bazowej opcji do 50 Mb/s wynosi 39.90 zł.

Nowością jest także zestaw Internetu z monitoringiem online oraz usługą telefoniczną z nielimitowanymi rozmowami gratis. W zależności od wybranej kamery – wewnętrznej lub zewnętrznej – klient zapłaci za pierwszy rok odpowiednio 29.90 zł lub 34.90 zł miesięcznie. W ramach usługi Bezpieczna Firma można monitorować swoją firmę niezależnie od pory dnia i miejsca przebywania za pomocą aplikacji, a dzięki funkcji ruchu klient otrzyma powiadomienia email i SMS-a, kiedy pojawi się nieproszony gość. Od 13 miesiąca pełna opłata za zestaw wyniesie odpowiednio 69.80 zł lub 74.80 zł miesięcznie (bazowa opcja Internetu – do 50 Mb/s).

Oboki usługi monitoringu można również skorzystać z usługi Muzyka dla Firm, pozwalającej na odtwarzanie w lokalach usługowych czy gastronomicznych legalnej muzyki dopasowanej do profilu danej działalności lub z porad prawnych, w ramach usługi ePrawnik Premium.

Dla przedsiębiorców prowadzących lokale usługowe do 30 osób Netia oferuje telewizyjny Pakiet Publiczny z dostępem do 36 różnorodnych kanałów. Z kolei osoby prowadzące działalność w miejscu zamieszkania może zainteresować oferta Internetu z elastyczną usługą TV od 1 zł brutto, z dostępem do ponad 200 unikalnych kanałów (ok. 120 w HD). Dla będących ciągle w ruchu przygotowano natomiast zestaw Mobilnego Biura – Internet 100 GB z routerem LTE oraz telefon komórkowy bez limitu połączeń i pakietem 6 GB za 59.80 zł.

Source: Netia
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close