Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Junior Box – nowa oferta Play dla najmłodszych

W związku ze świątecznym sezonem sprzedaży sieć Play wypuszcza na rynek ofertę przeznaczoną dla najmłodszych. Czy nie jest ona jednak zbyt przesadzona?

Formuła „Junior Box” oparta jest na taryfach pre-paid, mix oraz planach abonamentowych. Pakiet będzie sprzedawany ze wszystkimi telefonami, które ma w swojej ofercie operator. Oprócz tego pojawią się również smartwatche marki LG. Pudełko takiego zestawu ma być inspirowane opakowaniami dla dzieci w restauracjach McDonalds. Najnowsza propozycja Play skierowana jest do klientów w wieku 7-10.

Oferta na kartę kosztuje 13 zł miesięcznie i zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do Play oraz 100 minut i 100 SMS-ów do pozostałych sieci. Zawiera również pakiet internetowy 1 GB. Jest to więc znacznie atrakcyjniejsza odmiana Formuły Play na kartę 3w1. Formuła mix kosztuje 30 zł miesięcznie, ale nie zapewnia nielimitowanych bezpłatnych wiadomości do Play. Dzieci będą jednak mogły wybrać któryś z gadżetów. Nową ofertę będzie można również dołączyć do Formuły Rodzina. Klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet danych 25 GB za 114.99 zł miesięcznie.

news-play-juniorbox-1

news-play-juniorbox-2

news-play-juniorbox-3

Pakiet „Junior Box” już na samym starcie zapewnia aktywną blokadę usług specjalnych (m.in. możliwość dzwonienia i SMS-owania na numery premium) oraz filtr blokujący spam. Jest też usługa „Bezpieczna Rodzina” – za darmo przez pół roku. W pewien sposób jest to oferta podobna do tej, którą jakiś czas temu uruchomiło Orange. W tamtym przypadku jest to „Bezpieczny Starter”. Ważną jego cechą jest fakt, że dziecko może połączyć się telefonicznie z rodzicami nawet wtedy, gdy na koncie nie ma żadnych środków.

Play jednak poszedł o wiele dalej i proponuje także sprzęt, gadżety, specjalną stronę z grami i tapetami do pobrania. Czy jest to sensowne rozwiązanie dla rodziców i idealny prezent na Święta dla dziecka? Wątpliwe. Teleguru nie wydaje się, aby dzieci w tak młodym wieku potrzebowały takiej oferty. Kto wie, być może maluchy wcale nie potrzebują telefonu, mając 7-10 lat. Chyba jednak Orange lepiej podeszło do sprawy i zaoferowało bardziej korzystną taryfę, przy okazji nie starając się dorzucać całej masy elektronicznych gadżetów.

Źródło: Play

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close