Wiadomości

To już koniec modelu OnePlus 5T. Niebawem na rynku zadebiutuje OnePlus 6

OnePlus już od jakiegoś czasu zapowiadał, że zamierza pozbyć się wszystkich zapasów modelu 5T i zakończyć jego produkcję, Okazuje się, że zakup nowego egzemplarza w sklepach na całym świecie jest już coraz trudniejszy.

Coraz mniejsza dostępność modelu OnePlus 5T zwiastować może tylko jedno – już niebawem zaprezentowany zostanie smartfon OnePlus 6. Na początku „piątka” zniknęła ze sklepów w Stanach Zjednoczonych, a teraz coraz trudniej znaleźć ją również w Europie. Na oficjalnych stronach producenta możemy zobaczyć jedynie komunikat o braku dostępności na magazynie.

Można oczekiwać, że premiera OnePlus 6 nastąpi jeszcze w kwietniu, jednak bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy go dopiero pod koniec maja. Poprzednie plotki sugerowały, że model ten zostanie wyposażony w 6,28-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 2280 na 1080 pikseli, procesor Snapdragon 845 z 8 rdzeniami o maksymalnym taktowaniu 2,7 GHz, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojemność baterii wynosi 3450 mAh. Na tylnym panelu umieszczony zostanie podwójny aparat – 16 + 20 MP – natomiast aparat do selfie będzie korzystać z matrycy 20 MP. Całość będzie działać pod kontrolą Androida 8.1 Oreo.

Źródło: Tabletowo

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close