Już niebawem Nintendo wypuści sporą aktualizację gry Super Mario Run

news-super-mario-run-1

Super Mario Run zaprezentowano w ubiegłym roku na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS oraz Androida. Przez ostatnich kilka miesięcy tytuł ten nie był aktualizowany przez wydawcę, jednak już za kilka dni wypuszczone zostaną poprawki, które mogą bardzo umilić rozgrywkę wielu osobom.

Nintendo w najnowszej aktualizacji przygotowało dla fanów runnera z Mario Bros świat, który ma wprowadzić do gry nowe mechanizmy rozgrywki. New Star będzie składać się z kilku poziomów zróżnicowanych pod względem trudności. Gracze mają otrzymać również możliwość współzawodnictwa w dziesięcioosobowym trybie sieciowym.

Ciekawostką jest wprowadzenie nowej postaci. Od 29 września będzie można grać księżniczką Daisy, która ma móc wykonywać duże, podwójne skoki. Gracze po zaktualizowaniu Super Mario Run dostaną możliwość słuchania podczas rozgrywki muzyki znajdującej się na pamięci wewnętrznej urządzenia. Przez dwa tygodnie od wypuszczenia aktualizacji tytułu będzie można go kupić po promocyjnej cenie 24 złotych. Obecnie za grę trzeba zapłacić 48 złotych.

 

Source: Engadget.com

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top