Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Już niedługo Pokemon Go skończy roczek

Aż ciężko uwierzyć, że to już rok. Rok od czasu kiedy na ulicach miast pojawiły się setki dzieci wpatrzonych w swoje smartfony i szukające małych potworków.

Szaleństwo Pokemon Go wybuchło nagle 5 lipca 2016 roku. Albo właściwie parę dni później bo twórcy nie przewidzieli tak wielkiego zainteresowania aplikacją i serwery nie dawały rady. Stwierdzenie „Zostaw ten komputer i idź na dwór” nabrało zupełnie innego znaczenia. Perspektywa wyjścia nie wiązała się z nudą „analogowych” zabaw. Pojawił się inny cel: Złapać je wszystkie!

Już za parę dni minie rok od tych wydarzeń. Początkowy brak aktualizacji i wsparcia ze strony Niantic bardzo szybko zniechęcił użytkowników. Coraz rzadziej widać na ulicach dzieci (i dorosłych!) szukających Pokemonów.

Możliwe, że wkrótce to się zmieni, ponieważ amerykańska firma szykuje coś specjalnego z okazji pierwszej rocznicy gry. Mówi się, że w dniu urodzin będzie można złapać wyjątkową, błyszczącą wersję najbardziej znanego Pokemona – Pikachu. Oczywiście znalezienie go nie będzie proste, ale jeśli tylko znajdziemy się w jego pobliżu można będzie zobaczyć jego blask w całej okazałości.

Prawdopodobnie to tylko jedna z atrakcji jakie Niantic przygotował z okazji urodzin Pokemon Go. Prawdopodobnie na dniach dowiemy się nieco więcej o planach firmy na 5 lipca. Jedno jest pewne, jeśli myślicie o powrocie do szukania małych potworków, to teraz jest ku temu najlepsza okazja.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close