Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

To już pewne: wszystkie smartfony Nokii dostępne pod koniec czerwca

Fani Nokii na pewno są już trochę zirytowani brakiem konkretnych informacji na temat nowych smartfonów firmy. Zwłaszcza, że dotychczas nie pojawiła się żadna konkretna data premiery. Parę godzin temu dowiedzieliśmy się, że mogą trafić do sklepu już za miesiąc.

Prywatni klienci oraz sklepy wiele razy pytały HMD i Nokię o to, kiedy w końcu będą mogli kupić te urządzenia. Nie otrzymywali oni żadnych konkretnych odpowiedzi, a w Sieci zaczęły się pojawiać coraz to nowe informacje, niekoniecznie wiarygodne. Tym razem wiemy już oficjalnie: Wszystkie zapowiedziane na Mobile World Congress modele trafią do sklepów pod koniec 2 kwartału tego roku. Oznacza to, że na półkach powinny pojawić się dokładnie za miesiąc.

Wspomnianymi smartfonami są Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Dużo słychać ostatnio na temat kolejnych modeli, czyli Nokii 8 oraz 9. Pojawiły się nawet w oficjalnym spocie firmy, a do sieci jakiś czas temu wyciekły zdjęcia w ochronnym etui. Niestety nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat daty prezentacji lub rynkowej premiery. Nie ma nawet pewności czy nie są to po prostu dwa warianty jednego modelu. Dlatego jeśli czekacie na flagowe modele firmy, musicie uzbroić się w cierpliwość. Bardzo możliwe, że za miesiąc dowiemy się nieco więcej również na ich temat.

Źródło: Phonearena
Back to top button