TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

KFC Tray Typer uwolni od problemu tłustych palców i pobrudzenia telefonu

KFC Tray Typer uwolni od problemu tłustych palców i pobrudzenia telefonu

Od czasu do czasu każdy lubi zjeść fast-fooda w restauracji szybkiej obsługi, jednak przy konsumpcji frytek czy kawałków kurcza palce dość szybko stają się tłuste. Co zrobić w sytuacji, gdy musimy skorzystać z telefonu, a nie chcemy pobrudzić jego ekranu? KFC znalazło świetne rozwiązanie.

KFC Tray Typer – część kampanii reklamowej niemieckiego oddziału Kentucky Fried Chicken (KFC) – jest klawiaturą Bluetooth QWERTY, którą można sparować bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu wysłanie wiadomości tekstowej nie będzie żadnym problemem, nawet w przypadku, gdy nasze dłonie dosłownie ociekają tłuszczem. Zaprojektowane przez Niemców nietypowe akcesorium jest elastyczne, odporne na tłuszcz i niesamowicie cienkie (zaledwie 0.4 mm). Jego popularność okazała się tak duża, że w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku gadżet dosłownie poznikał z restauracji. Klawiatury są dostarczane do każdego zamówienia w niemieckich KFC, zastępując tradycyjne ulotki i kupony. Ich popularność okazała się być tak duża, że już w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku, dosłownie poznikały z restauracji – zafascynowani klienci zabrali gadżet do domu.

Źródło: The Verge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.57%
4 głosy
28.57%
4 głosy
14.29%
2 głosy
28.57%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top