Wiadomości

KFC Tray Typer uwolni od problemu tłustych palców i pobrudzenia telefonu

Od czasu do czasu każdy lubi zjeść fast-fooda w restauracji szybkiej obsługi, jednak przy konsumpcji frytek czy kawałków kurcza palce dość szybko stają się tłuste. Co zrobić w sytuacji, gdy musimy skorzystać z telefonu, a nie chcemy pobrudzić jego ekranu? KFC znalazło świetne rozwiązanie.

KFC Tray Typer – część kampanii reklamowej niemieckiego oddziału Kentucky Fried Chicken (KFC) – jest klawiaturą Bluetooth QWERTY, którą można sparować bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu wysłanie wiadomości tekstowej nie będzie żadnym problemem, nawet w przypadku, gdy nasze dłonie dosłownie ociekają tłuszczem. Zaprojektowane przez Niemców nietypowe akcesorium jest elastyczne, odporne na tłuszcz i niesamowicie cienkie (zaledwie 0.4 mm). Jego popularność okazała się tak duża, że w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku gadżet dosłownie poznikał z restauracji. Klawiatury są dostarczane do każdego zamówienia w niemieckich KFC, zastępując tradycyjne ulotki i kupony. Ich popularność okazała się być tak duża, że już w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku, dosłownie poznikały z restauracji – zafascynowani klienci zabrali gadżet do domu.

Źródło: The Verge

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close