Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Klienci Plusa i Plush otrzymają za darmo 10 GB

#zostańwdomu

Wszyscy jesteśmy zobowiązani do pozostania w domu, ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem. Akcja #zostańwdomu, w której operatorzy w tym Plus, wychodząc na przeciw użytkownikom, udostępniając swoje usługi za darmo lub w obniżonej cenie. Plus i Cyfrowy Polsat aktywnie uczestniczą w akcji. Do oferty dochodzi darmowy pakiet 10 GB i pakiet 20 GB za 10 zł.

10 GB dla wszystkich w Plusie i Plushu

Od 27 marca do końca kwietnia za darmo można włączyć pakiet 10 GB. Z promocji mogą skorzystać klienci Plusa i Plusha. Bez względu na to czy korzystają z abonamentu, MIX-a czy karty. Ważność pakietu dla abonamentu i MIX-a do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Natomiast w przypadku ofert na kartę ważność pakietu wynosi 30 dni od aktywacji.

Jak włączyć pakiet 10 GB?

  • W przypadku ofert: Plus na kartę, Plus MIX, Plush na kartę: Bonusowe GB aktywujemy krótkim kodem: *136*11*010# zatwierdzając wybraniem numeru, zielona słuchawka.

Pakiet 20 GB za 10 zł

Jeśli darmowe 10 GB nie będzie wystarczające wówczas klienci Plusa i Plusha mają możliwość włączenia dodatkowego pakietu 20 GB za 10 zł. Pakiet dostępny jest również od 27 marca i można skorzystać z niego wielokrotnie. Pakiet w przypadku oferty na kartę ma ważność 30 dni, dla ofert abonamentowych wynosi do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Jak włączyć pakiet 20 GB?

  • Plus Abonament, Plus Internet, PLUSH ABO i PLUSH Internet aktywacja odbywa się poprzez wysłanie SMS-a o treści „EXTRA 20GB” pod numer 2601.
  • Plus na kartę, Plus MIX i Plush na kartę jest to krótki kod: 13611*020# zatwierdzając wybraniem numeru, zielona słuchawka.

Aktywacja w Aplikacji Plus online

Pakiety GB również można aktywować w aplikacji Plus online. Po zalogowaniu przechodzimy do „Zakładki i pakiety” następnie wybieramy „Internet”. Na liście między innymi, dostępne będą dwa pakiety do wyboru. Darmowy pakiet 10 GB i pakiet 20 GB za 10 zł. Wybieramy przyciskiem: AKTYWUJ PROMOCJĘ i gotowe.

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close