Wiadomości

Kolejna gra z bohaterami Marvela dostępna na urządzenia mobilne

W marketach Google i iOS pojawił się właśnie kolejny tytuł w którym gracz będzie mógł wcielić się w jednego z komiksowych bohaterów. Marvel Strike Force wykorzystuje system Free-to-play.

Gra Strike Force pozwala na wybór kilkuosobowej drużyny, której członków wybieramy wśród 60 postaci Marvela. Do dyspozycji mamy między innymi Spider-Mana, Doctora Strange, Groota, Rocketa Raccoona, Lokiego, Gamora, Dardevila, Elektre, Kapitana America i Iron Mana. Jest to klasyczny przedstawiciel gatunku RPG stworzony przez studio Seismic Games. Fabuła toczy się w uniwersum Marvela w którym ciągle walczą ze sobą superbohaterowie z łotrami. Tytuł opiera się na silniku Unity.

W Strike Force możemy grać za darmo. Trzeba jednak pamiętać, że mikropłatności dostępne w grze mogą nas kosztować nawet 300 złotych.

Wersja na iOS

Wersja na Androida

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close