Kolejna Lumia z Windows 10 ukazana na zdjęciach

Microsoft zaprezentował w tym miesiącu trzy smartfony, w tym długo wyczekiwane Lumie 950. W produkcji znajduje się również nowy przedstawiciel średniego segmentu, o kodowej nazwie „Saana”. Ostatnio pojawiły się jego pierwsze zdjęcia.

Serwis WinBeta dotarł do renderów ukazujących nadchodzącą, nową Lumię, która na półki sklepowe ma ponoć trafić pod oficjalną nazwą Lumia 650. Chociaz nie zostało to potwierdzone przez Microsoft, na telefonie przedstawionym na grafice widnieje godzina 6:50. Nie jest to przypadek, o czym wspomina WinBeta. Dla przykładu, na materiałach Lumii 950 i 950 XL można było dostrzec godzinę 9:50. Podobnie było także z innymi modelami Lumia w przeszłości. news-lumia650-2 Kolejna Lumia z Windows 10 ukazana na zdjęciachO Lumii 650/Saana aktualnie niewiele wiadomo, nie została ujawniona jej specyfikacja, ale spekuluje się, że może ona zastąpić Nokię Lumia 830, choć bardziej prawdopodobne wydaje się, że będzie ulepszoną Lumią 640, która na rynku zadebiutowała w marcu tego roku.

Źródło: WinBeta

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.86%
3 głosy
0%
0 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top