Wiadomości

Kolejna wyprzedaż w sklepie internetowym Play

Kolejne urządzenia w ofercie sieci Play doczekały się nowych, atrakcyjniejszych cen przy sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego oraz infolinii, w ramach drugiej tury przedświątecznych wyprzedaży.

W obniżonej cenie dostępne są teraz następujące modele smartfonów, kamerki oraz drony:

Urządzenia można zakupić w ofertach prepaid, Mix oraz abonamentowych. Przykładowo, w Play na Kartę ich koszt wynosi od 599 zł (LG Spirit 4G LTE) do 1899 zł (GoPro Hero4 Black Edition). W Elastycznej Formule Mix z Internetem ceny zaczynają się w większości od złotówki, za wyjątkiem LG G3 oraz dwóch kamer firmy GoPro. Podobnie jest w przypadku Formuły Smartfon Unlimited, w ramach której każdy z wyprzedażowych sprzętów można nabyć w cenie od 1 zł, nawet w niższych planach abonamentowych. Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close