Kolejne zmiany w zespole T-Mobile

tmobile

T-Mobile wprowadza zmiany w kluczowych obszarach organizacji, w ramach przyjętej strategii mającej na celu poprawę jakości obsługi klienta, jego satysfakcję oraz postrzeganie marki.

Od 15 stycznia 2018 roku do T-Mobile dołączy Magdalena Opara, która zastąpi Pawła Kokoszę na stanowisku dyrektora Departamentu Sprzedaży Pośredniej. Przez 10 lat pracowała w firmie Polkomtel, gdzie odpowiadała za rozwój kanałów i sieci sprzedaży. Posiada również doświadczenie w zarządzaniu małymi firmami, w tym własnym biznesem. Z branżą telekomunikacyjną jest związana od 2000 roku.

Z dniem 1 stycznia powstanie również nowy Departament Customer Experience kierowany przez Agnieszkę Dudek, która od października br. zarządzała działem CEX w T-Mobile. Na początku 2018 roku w ramach struktury pionu Polityki Personalnej powstanie też nowy Departament Portfolia Produktów HR. Jednostką pokieruje Dagmara Ptasińska, związana z T-Mobile od 6 lat, ostatnio Global Executive HR oraz HR Manager Business Partner dla Pionu Technologii i Innowacji.

Source: T-mobile

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top