Koniec Lebara Mobile w Polsce

Polski oddział Lebara poinformował swoich klientów, że wraz z końcem marca 2015 r. operator przestanie świadczyć usługi w Polsce.

Dostępne na koncie środki oraz promocyjne minuty można wykorzystać do 31.03.2015 roku. Istnieje również możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu, przenosząc go do innego, dowolnego operatora w wyżej wspomnianym terminie.

Lebara Mobile to wirtualny operator sieci komórkowej (MVNO), oferujący usługi typu pre-paid. Centrala firmy mieści się w Anglii, a swoje przedstawicielstwa posiada również w Australii, Danii, Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii oraz Szwajcarii, a od 1 grudnia także w Polsce. Lebara Mobile działa w modelu MVNO w sieci Polkomtela, operatora sieci Plus.

Źródło: Lebara Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
20.17%
47 głosy
25.32%
59 głosy
31.33%
73 głosy
23.18%
54 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top