Konkurs – pokaż jakbyś oglądał(a) telewizję poza domem. Smartfony Kazam TV do wygrania!

Konkurs - pokaż jakbyś oglądał(a) telewizję poza domem. Smartfony Kazam TV do wygrania!

Lubisz oglądać ulubione filmy w lesie podczas weekendów? A może interesują Cie poranne wiadomości serwowane przez najpopularniejsze stacje podczas dojazdu do pracy? Pokaż jakbyś oglądał TV w telefonie i zgarnij Kazam TV 4.5!

Witamy w konkursie, w którym możesz wygrać jeden z trzech unikatowych smartfonów Kazam TV 4.5 z odbiornikiem cyfrowej telewizji! Jest to jedyny europejski smartfon, na którym możesz wygodnie oglądać telewizję gdziekolwiek jesteś (więcej informacji o telefonie oraz recenzja tutaj). W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce się oderwać od telewizora w domu simple-smile Konkurs - pokaż jakbyś oglądał(a) telewizję poza domem. Smartfony Kazam TV do wygrania!

Jedyne, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie, to pokazać jakbyś oglądał swoje ulubione filmy i seriale, gdybyś miał do nich dostęp z każdego zakątka Polski. Obojętne, czy byłby to chillout na ośnieżonym stoku narciarskim, czy w oldschoolowym autobusie PKS w Giżycku. Dwa zgłoszenia, które dostaną najwięcej głosów wygrywają, więc pokaż swój ukryty potencjał.

BONUS – redakcja Teleguru dodatkowo wręczy smartfon Kazam TV 4.5 za najbardziej kreatywny pomysł. Niech Twoja wyobraźnia nie zna granic!

Więcej informacji, w tym szczegółowe zasady i regulamin konkursu znajdziecie w poniższym linku.

KONKURS TELEGURU.PL I KAZAM POLSKA

Życzymy POWODZENIA i dobrej zabawy! simple-smile Konkurs - pokaż jakbyś oglądał(a) telewizję poza domem. Smartfony Kazam TV do wygrania!

ps. Zachęcamy do polubienia fanpage’a Teleguru na portalu Facebook – wkrótce ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można wygrać m.in. smartfony za około 10 tysięcy złotych!

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.49%
70 głosy
18.66%
39 głosy
26.32%
55 głosy
21.53%
45 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top