Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
ArtykulyWiadomości

Konkurs: „Rozbłyśnij z Alcatel A5 LED” – wygraj telefon lub zestaw gadżetów od Alcatela

Mamy dla was kolejny konkurs! Do wygrania wyjątkowy Alcatel A5 LED z 5,2-calowym ekranem HD i tylną obudową z personalizowanym podświetleniem RGB.

Jesień nie jest szara i ponura – ma wiele kolorów. Alcatel A5 LED może uczynić tę porę roku jeszcze barwniejszą – urządzenie ma podświetlany panel tylny z diodami, które można włączać i wyłączać w dowolny sposób, zmieniając ich kolor.

Pod tym względem smartfon na pewno wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku. W związku z tym mamy dla was dość nietypowe – i przez to bardzo ciekawe – zadanie konkursowe. Ma ono nawiązywać do tematu „Rozbłyśnij z Alcatel A5 LED”. Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia lub filmiku, które będzie pokazywać, jak na co dzień pojawiasz się w centrum uwagi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  1. polubić fanpage TeleGuru na Facebooku;
  2. polubić post konkursowy;
  3. udostępnić publicznie post konkursowy na tablicy;
  4. opublikować w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie lub film nawiązujące do hasła konkursowego.

Konkurs trwa od 9 do 23 października i składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap rozpoczyna się 9 października 2017 i trwa do godziny 23:59 16 października. W tym czasie uczestnicy mogą publikować filmy i zdjęcia nawiązujące do zadania konkursowego. Pierwsza tura konkursu kończy się wyłonieniem przez redakcję trzech najbardziej pomysłowych dzieł, które przejdą do kolejnego etapu. W drugim etapie (17-23 października) czytelnicy TeleGuru poprzez głosowanie na fanpage’u wybiorą dwóch zwycięzców.

Oto nagrody w konkursie:

I miejsce – smartfon Alcatel A5 LED

II miejsce – gadżety od Alcatela (składane okulary przeciwsłoneczne, pendrive i smycz)

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który jest dostępny pod tym adresem. Zachęcamy również do zapoznania się z recenzją Alcatela A5 LED w TeleGuru.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close