Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Kupon zakupowy za płatność poprzez Android Pay na Allegro

Dobra oferta dla osób korzystających z Android Pay. Allegro przygotowało promocję trwającą do grudnia tego roku dzięki której na zakupach poprzez aplikację mobilną portalu można zarobić kilkadziesiąt złotych.

Płacąc w aplikacji mobilnej poprzez coraz popularniejszy Android Pay otrzymamy kupon na zakupy o wartości 30 złotych. Zostaje on przyznany w ciągu doby od zamówienia za które zapłaciliśmy telefonem. Może on być wykorzystany na dowolne zakupy, z tym że, jeśli ich wartość jest niższa od 30 złotych będziemy poproszeni o opłacenie złotówki za opłaty manipulacyjne.

Allegro umożliwia płacenie poprzez Android Pay już od kilku miesięcy, jednak użytkownicy wciąż najchętniej wykorzystują klasyczne formy przelewów do opłacenia zakupów. Właśnie dlatego przygotowano wyżej opisaną promocję, która ma zachęcić do testowania innych wariantów. Obecnie Allegro pozwala na wykorzystywanie płatności kartą, poprzez BLIK oraz PayU Express. Jako ciekawostkę warto dodać, że dziennie aplikacja Allegro na smartfony obsługuje ponad pół miliona klientów.

Znalezione obrazy dla zapytania android pay

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close