Wiadomości

ŁAAAAŁ – świąteczna kampania Samsunga

Samsung rozpoczął świąteczną kampanię promocyjno-reklamową. Aż do Bożego Narodzenia firma będzie podpowiadać, które z jej produktów sprawdzą się najlepiej jako prezenty w nadchodzące Święta i wywołają tytułowy efekt ŁAAAAŁ.

W ramach rozpoczętej kampanii, w okresie przedświątecznych zakupów, Samsung będzie udzielać wskazówek, które produkty będą najlepszymi upominkami dla bliskich oraz najlepiej sprawdzą się w domu. Dodatkowo pomoże w ich ładnym i sprawnym zapakowaniu, dzięki poradom, które w grudniu będą dostępne w mediach społecznościowych. Osoby, które w okresie przedświątecznym dokonają zakupu określonych produktów, będą mogły skorzystać z promocji, m.in.:

  • Przy zakupie drukarki Samsung – otrzymają w prezencie czarny toner
  • Przy zakupie wybranych produktów z listy, np. Galaxy S6, Galaxy Tab S2, wybranych modeli telewizorów Smart TV – otrzymają bezpłatny dostęp do zawartości premium w usłudze player.pl na 3 miesiące

Dodatkowo, klienci, którzy zakupią produkty w Samsung Brand Store w dniach 19-20 grudnia, będą mogli liczyć na bezpłatne zapakowanie prezentów, upominki i świąteczne gadżety. Działania skierowanie do konsumentów obejmują reklamę outdoorową i w mediach elektronicznych, spoty radiowe, katalogi produktów (online i drukowanie), działania w social media, materiały informacyjne w Samsung Brand Store na terenie kraju oraz dedykowaną stronę www.prezenty.samsung.pl. Kampania została zaplanowana do końca 2015 roku i będzie podzielona na kilka odsłon, z największą intensywnością działań na początku grudnia.

Źródło: Samsung

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close