TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Lenovo Vibe Z2: Dla fanów selfie z grubszym portfelem

Lenovo Vibe Z2: Dla fanów selfie z grubszym portfelem

Przyzwoita konfiguracja i duży wyświetlacz to podstawowe zalety nowego smartfona firmowanego przez chiński koncern Lenovo.

Projektując nowy smartfon producent postarał się i wyposażył go w przyzwoitą konfigurację. Centralną jednostką urządzenia jest czterordzeniowy 64-bitowy procesor Snapdragon 410 taktowany zegarem o częstotliwości 1.4 GHz z układem Ardeno 306 (przy okazji ciekawostka: układy te stworzyło AMD, a nazwa powstała z przestawienie liter nazwy Radeon). Towarzyszą mu 2 GB pamięci RAM. Dzięki wewnętrznej pamięci o rozmiarach 32 GB w smartfonie można zgromadzić sporą ilość danych. Telefon oferuje też opcję Dual-SIM.

news-vibezii-2 Lenovo Vibe Z2: Dla fanów selfie z grubszym portfelem

Producent Vibe Z2 podkreśla, że jego telefon docenią fani fotografii i tak zwanych selfie, czyli autoportretów wykonywanych komórką. Do ich rejestrowania przeznaczony jest umieszczony na przedniej ścianie komórki aparat o rozdzielczości 8 Mpix. Główny, tylni aparat pracuje natomiast z rozdzielczością 13 Mpix.

Lenovo akcentuje przydatność swojego nowego modelu do pstrykania zdjęć selfie, co sugeruje, że telefon jest kierowany do młodych ludzi. Jeżeli tak, to będą mogły sobie na niego pozwolić jedynie nastolatki mające zamożnych rodziców – telefon kosztuje bowiem około 1300 zł. Z drugiej jednak strony, specyfikacja tego modelu przy tej cenie prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Źródło: Lenovo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.7%
194 głosy
23.2%
142 głosy
25.82%
158 głosy
19.28%
118 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top