TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG G5 ze stale aktywnym wyświetlaczem

LG G5 ze stale aktywnym wyświetlaczem

LG dało nam krótki przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po G5, prezentując interesującą i przydatną funkcję ekranu o nazwie Always On.

LG opublikowało na swoim koncie na Twitterze obrazek w formacie GIF, na którym ujawnił jedną z nowości, jakie ujrzymy w LG G5. Mowa o ekranie wyposażonym w tryb Always On, czyli wyświetlanie wszelkiej maści powiadomień (np. nieodebrane połączenia, e-maile, data i godzina) bez potrzeby odblokowywania urządzenia.

Nie jest to wielka innowacja – podobne rozwiązanie znalazło się m.in. w smartfonach Motoroli (Active Display), Nexusie 6P (Ambient Display) czy w nadchodzącym Galaxy S7, ale nie sposób nie docenić wygody i praktyczności jakie niesie za sobą ta funkcja. Przy okazji nie powinna być szczególnie obciążająca dla baterii, choć wiele zależy od technologii, w jakiej wykonany został wyświetlacz LG G5. Nowy flagowiec LG zostanie zaprezentowany tuż przed rozpoczęciem targów MWC 2016, 21 lutego 2016 roku.

Źródło: Engadget

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
2 głosy
20%
1 głosy
0%
0 głosy
40%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top