Wiadomości

LG G5 ze stale aktywnym wyświetlaczem

LG dało nam krótki przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po G5, prezentując interesującą i przydatną funkcję ekranu o nazwie Always On.

LG opublikowało na swoim koncie na Twitterze obrazek w formacie GIF, na którym ujawnił jedną z nowości, jakie ujrzymy w LG G5. Mowa o ekranie wyposażonym w tryb Always On, czyli wyświetlanie wszelkiej maści powiadomień (np. nieodebrane połączenia, e-maile, data i godzina) bez potrzeby odblokowywania urządzenia.

Nie jest to wielka innowacja – podobne rozwiązanie znalazło się m.in. w smartfonach Motoroli (Active Display), Nexusie 6P (Ambient Display) czy w nadchodzącym Galaxy S7, ale nie sposób nie docenić wygody i praktyczności jakie niesie za sobą ta funkcja. Przy okazji nie powinna być szczególnie obciążająca dla baterii, choć wiele zależy od technologii, w jakiej wykonany został wyświetlacz LG G5. Nowy flagowiec LG zostanie zaprezentowany tuż przed rozpoczęciem targów MWC 2016, 21 lutego 2016 roku.

Źródło: Engadget

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close