Wiadomości

LG G7 przykładem, jak dobrze wykorzystać wcięcie u góry ekranu

Nadchodzący flagowiec Koreańczyków pójdzie w ślady wielu innych tegorocznych modeli, stosując przy górnej krawędzi ekranu wcięcie na przedni aparat. Ten element wzornictwa jest różnie odbierany przez użytkowników smartfonów. Na szczęście G7 pozwoli na pewien zakres dostosowania wyglądu górnego boku wyświetlacza, dzięki czemu zadowoleni mogą być nawet przeciwnicy coraz częściej stosowanego wcięcia.

Rozwiązanie LG jest bardzo proste. W G7 ThinQ kolor tła wcięcia będzie mógł zostać zmieniony na czarny i odcienie szarości, dostępne będzie także tęczowe tło. Najbardziej przydatne będzie tło koloru czarnego, dzięki któremu wcięcie zmieni się w niezauważalny górny panel, będący miejscem do wyświetlania powiadomień i godziny. Możliwe będzie także dostosowanie kształtu końców górnego boku wyświetlacza.

Source: Slashleaks
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close