TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG G7 ThinQ: wyciekły rendery prasowe

W przyszłym tygodniu LG zaprezentuje światu swojego nowego flagowca: skupiający się na sztucznej inteligencji G7 ThinQ. Nadchodzący smartfon koreańskiego producenta zdążył już pojawić się na wielu nieoficjalnych zdjęciach. Dzisiaj do internetu trafiły oficjalne rendery prasowe, dzięki którym znamy finalny design urządzenia.

Nowe zdjęcia LG G7 ThinQ potwierdzają informacje, które pojawiały się we wcześniejszych wyciekach. Na górnej krawędzi ekranu pojawi się popularne w 2018 wcięcie, a lewa krawędź będzie miejscem, w którym znajdzie się dedykowany przycisk do obsługi inteligentnego asystenta Google Assistant. G7 będzie pierwszym od czasów wydanego w 2012 roku Optimusa G flagowcem LG, w którym przycisk do włączania i wyłączania telefonu nie znajdzie się na jego tylnym panelu. Zamiast tego został umieszczony na jego prawym boku, razem z klawiszami do regulacji głośności. „Plecy” smartfona są z kolei miejscem dla podwójnego aparatu oraz czytnika linii papilarnych.

LG G7 ThinQ będzie wyposażony w 6,1-calowy ekran LCD o rozdzielczości 2 880 na 1 440 pikseli, najmocniejszy obecnie procesor Qualcomma Snapdragon 845, co najmniej 4 GB pamięci RAM oraz minimum 64 GB miejsca na pliki użytkownika. Oficjalna premiera smartfona zaplanowana jest na 2 maja i odbędzie się w Nowym Jorku.

Źródło: @evleaks

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top