LG Pay pojawi się później niż zakładano

LG pracuje nad własnym systemem płatności mobilnych, który pierwotnie miał zadebiutować razem ze smartfonem LG V20. Premiera została jednak opóźniona do 2017 roku.

Jednym z najważniejszych elementów LG Pay ma być integracja z tzw. Białą Kartą, która przechowuje informacje z wielu kart kredytowych i debetowych użytkownika oraz pozwala zarządzać kontami i dokonywać płatności za pośrednictwem telefonu sparowanego przez moduł NFC.Usługa miała ujrzeć światło dzienne na początku września wraz z flagowym smartfonem LG V20. Plany uległy zmianie po napotkaniu problemów podczas testów wspomnianej Białej Karty. Ponadto, LG nie złożyło jeszcze wniosku o zatwierdzenie platformy przez urząd regulacyjny. Z tego względu wprowadzenie LG Pay na rynek zostało przesunięte na przyszły rok. Dokładna data pozostaje nieznana.

Źródło: ZDNet

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze