TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG pracuje już nad zegarkami ze Snapdragonem Wear 2100

LG pracuje już nad zegarkami ze Snapdragonem Wear 2100

W zeszłym tygodniu Qualcomm zapowiedział najnowszy układ scalony przeznaczony dla urządzeń z rodziny wearables. LG poinformowało, że ma dla niego wiele zastosowań, o czym powinniśmy się przekonać w zbliżających miesiącach.

Aktualnie niewiele wiadomo na temat planowanych przez LG smartwatchy z Android Wear i innej nowogeneracyjnej elektroniki noszonej. Wiceprezydent działu wearables LG Electronics wyraził jednak swój zachwyt Snapdragonem Wear 2100, potwierdzając dalszą współpracę z Qualcommem i zdradzając, że jeszcze w tym roku zobaczymy pierwsze efekty. Nowy chip jest ponoć 30% mniejszy i 25% bardziej energooszczędny od Snapdragona 400, co powinno przełożyć się na produkcję cieńszych urządzeń z wydłużonym czasem pracy baterii. Dodatkowo SW2100 oferuje szereg innych udoskonaleń (m.in. technologia Quick Charge 2.0, natywna obsługa łączności 3G i LTE) względem dotychczas stosowanych rozwiązań, dzięki czemu możemy się spodziewać większego uniezależnienia inteligentnych zegarków od smartfonów.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top