TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG prezentuje zalety aparatu w G4

LG prezentuje zalety aparatu w G4

O LG G4 wiemy już prawie wszystko, a do jego oficjalnej prezentacji został zaledwie tydzień. Koreański producent już teraz jednak rozpoczyna promocję smartfona, zachwalając jego możliwości fotograficzne w nowym filmiku.

LG opublikowało na swoim kanale na Youtube ponad 2-minutowy spot, w którym profesjonalny fotograf, Colby Brown, przedstawia niektóre z nowych funkcji, które oferuje tylny aparat flagowego smartfona. Zachwala możliwości 16-megapikselowej kamery z przysłoną f/1.8, która jest w stanie wykonać „niesamowite zdjęcia w słabo oświetlonym otoczeniu, z mniejszą ilością cyfrowego szumu”. Ponadto, fotograf ujawnia, że nowy sensor jest w stanie rozpoznać czy wykonujemy zdjęcia wewnątrz budynku czy na dworze, w plenerze, dopasowując się do warunków i zapewniając odpowiednie odwzorowanie kolorów. Co więcej, bardziej wprawieni użytkownicy mogą skorzystać z manualnego trybu i dostosować ustawienia według własnych potrzeb. Przypomnijmy, że LG G4 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 28 kwietnia na specjalnie zorganizowanej przez koreański koncern konferencji.

Źródło: LG

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10.34%
3 głosy
41.38%
12 głosy
3.45%
1 głosy
44.83%
13 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top