Wiadomości

LG Q Stylus: Premiera nowej serii smartfonów z rysikiem

LG wprowadziło do swojej oferty nową serię smartfonów Q Stylus, których wyróżniającą cechą będzie możliwość obsługi urządzeń za pomocą dedykowanego rysika. Nowa linia składa się z trzech modeli – bazowego Q Stylus, nieco mocniejszego Q Stylus+, oraz budżetowego Q Stylusα.

Nowe urządzenia koreańskiego producenta wyposażone są w 8-rdzeniowe procesory o taktowaniu 1,5 lub 1,8 GHz oraz 6,2-calowe ekrany o rozdzielczości 2 160 na 1 080 pikseli (proporcje 18:9). Wersja z plusem oferuje 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, a w pozostałych modelach liczby te wynoszą odpowiednio 3 GB i 32 GB. Rozdzielczość głównego aparatu wynosi 16 megapikseli w wariantach Q Stylus i Q Stylus+, z przodu znajdziemy natomiast aparat 5 lub 8 MP (dostępne będą różne wersje). Konfiguracja aparatów w wersji Q Stylusα to 5 + 13 MP. Wszystkie z urządzeń działają pod Androidem w wersji 8.1 Oreo, a pojemność ich baterii wynosi 3 300 mAh.

Smartfony sprzedawane będą w kolorach niebieskim, czarnym i fioletowym. Sprzedaż rusza już w tym miesiącu, jednak seria Q Stylus będzie początkowo dostępna w ograniczonym nakładzie i jedynie w Ameryce Północnej oraz Azji. Inne rynki otrzymają nowe urządzenia LG w trzecim kwartale tego roku. W zależności od kraju dostępne będą różne warianty – niewykluczone także, że nazwa smartfona będzie różna w zależności od regionu.

Source: Lg
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close