TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

LG szykuje się do premiery modelu V35 ThinQ

Jakiś czas temu LG wydało odświeżoną wersję V30, którą od oryginalnego wariantu odróżniała obecność funkcji AI w aparacie. Model ten nosi nazwę V30S ThinQ. Według najnowszych informacji linię V czeka kolejna aktualizacja – następna iteracja serii ma nazywać się LG V35 ThinQ i przynieść kilka poprawek w kwestii podzespołów.

Parametry ekranu zostaną niezmienione – przekątna 6 cali, panel OLED i rozdzielczość QHD+. Poprawiony zostanie za to aparat: matryca szerokokątna będzie teraz pracować w rozdzielczości 16 MP, czyli takiej samej jak główny sensor. Naturalnie wciąż utrzymano funkcjonalność sztucznej inteligencji oraz wsparcie dla Google Lens. Kolejnym elementem, który pozostanie bez zmian, będzie procesor. Na razie nie wiadomo, czy V35 ThinQ będzie oferować taką samą ilość pamięci co poprzednia wersja (6 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej lub 6 GB RAM + 256 GB pamięci wewnętrznej). Co ciekawe, na rynku już dostępny jest model V35 – jest to bowiem nazwa, pod którą w niektórych krajach sprzedawany jest V30.

Źródło: Gsmarena

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top