Wiadomości

LG szykuje się do premiery modelu V35 ThinQ

Jakiś czas temu LG wydało odświeżoną wersję V30, którą od oryginalnego wariantu odróżniała obecność funkcji AI w aparacie. Model ten nosi nazwę V30S ThinQ. Według najnowszych informacji linię V czeka kolejna aktualizacja – następna iteracja serii ma nazywać się LG V35 ThinQ i przynieść kilka poprawek w kwestii podzespołów.

Parametry ekranu zostaną niezmienione – przekątna 6 cali, panel OLED i rozdzielczość QHD+. Poprawiony zostanie za to aparat: matryca szerokokątna będzie teraz pracować w rozdzielczości 16 MP, czyli takiej samej jak główny sensor. Naturalnie wciąż utrzymano funkcjonalność sztucznej inteligencji oraz wsparcie dla Google Lens. Kolejnym elementem, który pozostanie bez zmian, będzie procesor. Na razie nie wiadomo, czy V35 ThinQ będzie oferować taką samą ilość pamięci co poprzednia wersja (6 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej lub 6 GB RAM + 256 GB pamięci wewnętrznej). Co ciekawe, na rynku już dostępny jest model V35 – jest to bowiem nazwa, pod którą w niektórych krajach sprzedawany jest V30.

Source: Gsmarena

 

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close