Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

LG V30 będzie obsługiwać bezprzewodowe ładowanie

Według najnowszych informacji LG przedstawi model V30 podczas targów IFA 2017 w Berlinie, zaplanowanych na pierwszy tydzień września. V30 będzie trzecim smartfonem z linii V, charakteryzującej się obecnością dodatkowego ekranu pomocniczego, a także pierwszym urządzeniem firmy z popularnym wśród tegorocznych flagowców procesorem Snapdragon 835.

Szklane plecy

W przeciwieństwie do poprzednich urządzeń z serii V, tylny panel „trzydziestki” będzie wykonany nie z metalu, a ze szkła. Taki wybór materiału umożliwi obsługę ładowania bezprzewodowego, a także połączy design serii V z najnowszym flagowcem G6. „Plecy” V30 będą także miejscem dla podwójnego aparatu oraz czytnika linii papilarnych.

lg-v30
Koncept LG V30

Drugi ekran

Na razie nie pojawiły się żadne dokładne informacje na temat dodatkowego ekranu, jednak można z prawie pełną pewnością stwierdzić, że takie rozwiązanie pojawi się w najnowszym modelu serii V. Tajemnicą pozostaje jego położenie i rozmiar – wśród testowanych przez LG rozwiązań znajduje się nawet umieszczenie go w wysuwanym panelu w dolnej części smartfona.

Source: Gizmochina
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close