Wiadomości

LG V40: pierwsze informacje

Choć LG przedstawiło już w tym roku nowy model z linii V – V30S ThinQ – koreański producent pracuje nad kolejnym smartfonem z tej serii. Poznaliśmy pierwsze informacje na temat zaplanowanego na ten rok V40: przybliżoną datę premiery oraz nazwę kodową.

LG V40 nosi wewnętrznie nazwę Storm, czyli „burza”. W przeciwieństwie do V30S ThinQ, który był w zasadzie tylko nieco mocniejszą wersją V30 z dodanymi funkcjami AI, będzie to prawdziwy następca zeszłorocznego modelu z linii V. LG V40 zostanie zaprezentowany w trzecim kwartale tego roku – najprawdopodobniej na przełomie sierpnia i września. Przed V40 czeka nas premiera G7 ThinQ, który ma być wydany już na początku maja.

Według niedawnych wycieków LG G7 ThinQ będzie posiadać inspirowane iPhone’em X wcięcie w górnej krawędzi ekranu. Niewykluczone, że ten sam element designu zobaczymy w V40. Prawdopodobne jest także, że LG V40 zaoferuje funkcje z zakresu sztucznej inteligencji, gdyż właśnie w tym kierunku idą ostatnio smartfony koreańskiego producenta. Oprócz tego pewne jest, że nowe urządzenie z linii V będzie wyposażone w mocniejsze podzespoły niż flagowiec z serii G.

Source: @evleaks
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close