Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Limitowana edycja Nokii 3310 – coś dla sympatyków Putina, Trumpa i brzydkich telefonów

Świetna wiadomość dla osób, które mają nad łóżkiem zdjęcie Vladimira Putina lub/i Donalda Trumpa i które nie mają nic przeciwko bardzo brzydkim telefonom. Z okazji zbliżającego się spotkania dwóch wyjątkowo wpływowych polityków na szczycie G20, rosyjska firma Caviar przygotowała wyjątkowo nieładną wersję wskrzeszonego niedawno telefonu Nokia 3310.

Któż z nas nie chciałby posiadać telefonu z wizerunkiem największego na świecie lidera politycznego? A najlepiej dwóch. Rosyjska firma Caviar oferuje limitowaną edycję Nokii 3310, na której widnieją facjaty Putina i Trumpa. Jest to wersja zdecydowanie limitowana i zdecydowanie nie na każdą kieszeń: w przeliczeniu na polską walutę telefon kosztuje prawie 9200 złotych. Z drugiej strony jednak, poczucie, że mamy w garści lub w kieszeni dwóch najbardziej wpływowych liderów politycznych na świecie, byłoby zdecydowanie bezcenne. Oj, tak.

Oczywiście jeśli należycie do osób, które z jakichś powodów pragną mieć telefon z wizerunkiem samego Putina, producent przygotował się również i na tę ewentualność – możecie kupić zupełnie „beztrumpową” wersję Nokii. Wygląda ona równie tandetnie jak edycja z Trumpem. Zresztą, co tu dużo gadać – zobaczcie sami. A nuż komuś się spodoba.

putin

Źródło: Mashable
Back to top button