Wiadomości

Lutowe statystyki iOS

Apple wydało aktualne zestawienie udziałów poszczególnych edycji systemu iOS. Edycja oznaczona numerem 9 znajduje się na 77% wszystkich urządzeń producenta.

Najnowsze dane wykazują, że przyjęcie iOS 9 nie zmieniło się w żaden sposób od ostatniego raportu. W tę statystykę wliczone są wszystkie dotychczas opublikowane wydania „dziewiątki” – 9.0, 9.0.2, 9.1, 9.2 oraz 9.2.1, jednak Apple nie chwali się, ile uzyskała każda z nich. Dla porównania, poprzednia wersja systemu (iOS 8) osiągnęła podobne udziały nieco później – w połowie marca ubiegłego roku. Teraz jest zainstalowana na 17% iUrządzeń. Stawkę uzupełniają starsze odsłony iOS, które stanowią 6% całości. Należy dodać, że Apple w swoich badaniach bierze pod uwagę urządzenia, których użytkownicy odwiedzili App Store określonego dnia (w tym przypadku 22 lutego 2016 roku).

Źródło: Apple

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close