TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Marshmallow debiutuje w listopadowej statystyce Androida

Marshmallow debiutuje w listopadowej statystyce Androida

Google opublikowało najnowsze zestawienie dotyczące udziałów poszczególnych wersji Androida. Na liście po raz pierwszy znalazł się Marshmallow, ale z racji tego, że jego dostępność jest jeszcze zbyt mała, statystyka nie jest imponująca.

Kolejny miesiąc i kolejny wzrost udziałów edycji Lollipop, która znalazła się już na 25.6% wszystkich aktywnych urządzeń z Androidem. Słabiej poradził sobie nadal liderujący KitKat, notując dalsze straty – tym razem z 38.9 do 37.8%. Swój debiut zaliczył natomiast Android 6.0 Marshmallow, który zyskał 0.3% udziału, czyli stosunkowo mało, ale z uwagi na fakt, że aktualnie dostępny jest w bardzo ograniczonej liczbie urządzeń (głównie Nexusy), z każdym miesiącem może być tylko lepiej. news-android-statystyka-listopad_2015 Marshmallow debiutuje w listopadowej statystyce AndroidaWiekowy Jelly Bean osiągnął wynik na poziomie 29%, biorąc pod uwagę wszystkie jego iteracje (4.1-4.3) – jest to mniej o 1.2% względem statystyk z ubiegłego miesiąca. Trzy najstarsze w zestawieniu wersje Androida – Froyo, Gingerbread i Ice Cream Sandwich – pozostały praktycznie na identycznym poziomie jak w październiku. Dane zostały zebrane w siedmiodniowym okresie zakończonym 2 listopada 2015 roku. Każda wersja z udziałem mniejszym niż 0.1% nie jest brana pod uwagę.

Źródło: Google

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
2 głosy
20%
1 głosy
20%
1 głosy
20%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top