Masz dużo gotówki? Jesteś fanką selfie? W takim razie Sony Cię uszczęśliwi!

Masz dużo gotówki? Jesteś fanką selfie? W takim razie Sony Cię uszczęśliwi!

Wcześniej jednak trzeba się wybrać do Chin. No i konieczne może być uwielbienie dla perfum Chanel.
Najnowszy smartfon Sony o wdzięcznej nazwie DSC-KW1 to spełnienie marzeń fanów selfie. Słuchawka została wyposażona w ponadprzeciętny aparat 19.2 Mpix. Co ciekawe, brakuje przedniej kamerki, gdyż główną można obrócić o 180 stopni i fotografować ″na kilka frontów″. Wisienką na torcie ma być możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1080p. Niestety, Teleguru nie miał okazji sprawdzić jakości robionych tym modelem zdjęć, więc pozostaje zdanie się na specyfikację. Co ciekawe, mechanizm obrotowego obiektywu zastosowało też chińskie Oppo w modelu N1.

news-oppo-n1 Masz dużo gotówki? Jesteś fanką selfie? W takim razie Sony Cię uszczęśliwi!Charakterystyczną cechą tego modelu jest jego wygląd, który nawiązuje do perfum Chanel.
Z europejskiego punktu widzenia może się to wydawać dziwne, ale w Chinach użytkowniczki gustują w tego typu ozdobach i upodabnianiu telefonów do innych przedmiotów lub postaci. Poza tym obiektyw aparatu przyozdobiony jest kamieniami Swarovskiego. Można więc uznać, że model ten jest zrobiony całkowicie pod kobiecy gust.

news-oppo-n1 Masz dużo gotówki? Jesteś fanką selfie? W takim razie Sony Cię uszczęśliwi!Poza powyższymi cechami telefon ma niewielki, dotykowy wyświetlacz OLED o przekątnej 3.3 cala, wspiera łączność NFC oraz Wi-Fi. A teraz najlepsze, czyli cena. To charakterystyczne cudeńko kosztuje (po przekalkulowaniu z jenów) 843 dolary! W przeliczeniu daje to aż 2700 zł, czyli więcej, niż w przypadku większości flagowych modeli konkurencji, które przewyższaj produkt Sony pod niemal każdym względem.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.85%
179 głosy
21.71%
122 głosy
21.89%
123 głosy
24.55%
138 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top