Wiadomości

Meizu M8c – znamy wstępną specyfikację

Ośmiordzeniowy procesor Qulacomm Snapdragon i 2 GB pamięci operacyjnej. Do sieci wyciekła dziś przewidywana specyfikacja smartfonu Meizu M8c. Dzięki certyfikacji FCC poznaliśmy również dane techniczne wariantu bardzo budżetowego.

Meizu M8c

Wyczekiwane przez fanów Meizu urządzenie zostanie najprawdopodobniej wyposażone w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 z układem graficznym Adreno 308, 2 GB pamięci operacyjnej oraz 16 GB pamięci na pliki, którą bez problemu rozszerzymy za pomocą karty microSD. Za wyświetlanie obrazu może odpowiadać panel LCD o przekątnej 5,5 cala lub 6 cali, a aparat główny może mieć optykę 13 megapikseli. Nad ekranem zastosowana ma zostać przednia kamerka z optyką 8 megapikseli. Co ciekawe, smarfon obsłuży dwie karty sim jednocześnie.

Meizu M8c Lite

Pomimo tego, że Meizu M8c sam z siebie będzie budżetowym urządzeniem, to na rynku zadebiutuje również wersja Lite, która dedykowana ma być do jeszcze mniej wymagających użytkowników. Na jego pokładzie znajdziemy 1 GB pamięci operacyjnej, jeden z układów MediaTek oraz aparaty z optykami 8 megapikseli. Meizu M8c Lite pracować będzie pod kontrolą Androida Oreo Go Edition.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close