Wiadomości

Messenger otrzyma funkcję automatycznego tłumaczenia wiadomości

Już niedługo w Messengerze pojawi się używana obecnie w komentarzach na Facebooku opcja automatycznego tłumaczenia tekstu. Funkcja będzie na początku dostępna w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, a jedynymi językami obsługiwanymi na start będą angielski i hiszpański, jednak planowane jest stopniowe rozszerzanie funkcjonalności do kolejnych krajów i języków.

Automatyczne tłumaczenie będzie działać dokładnie tak, jak w przypadku komentarzy – wystarczy nacisnąć przycisk obok przychodzącej wiadomości napisanej w innym języku. Nowa funkcja jest częścią większego pakietu, który pozwoli także na wysyłanie szybkich odpowiedzi jednym „tapnięciem”, tworzenie planów, a także zamówienie przejazdu taksówką lub Uberem z poziomu aplikacji Messenger.

messenger-translate

Source: Cnet
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close