TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Microsoft Lumia 950 XL na zdjęciu prasowym

Microsoft Lumia 950 XL na zdjęciu prasowym

W przyszłym miesiącu premiera długo wyczekiwanych, flagowych smartfonów Microsoftu, a do sieci przedostało się już kilka materiałów przedstawiających Lumie 950 i 950 XL. Za publikację najnowszego zdjęcia przedstawiającego większy z modeli odpowiada @OnLeaks.

Na zaprezentowanej grafice dostrzec można Lumie 950 XL w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej. Pokazany jest zarówno tył, jak i przód urządzenia, w większości potwierdzając wcześniejsze przypuszczenia i resztę nieoficjalnych fotografii. Wygląd smartfona nie zaskakuje i od razu przywołuje na myśl inne modele z rodziny Lumia. Z tyłu znalazł się aparat z matrycą 20 Mpix w technologii PureView, występujący w towarzystwie potrójnej diody doświetlającej, a nieco niżej widać nowe logo Windows. Przód zajmuje z kolei duży, 5.7-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli oraz kamerka 5 Mpix. Z prawej strony telefonu umieszczono natomiast fizyczne przyciski odpowiadające za blokadę, regulację głośności oraz spust migawki aparatu. news-microsoft_lumia_950xl-press-1 Microsoft Lumia 950 XL na zdjęciu prasowymMicrosoft Lumia 950 XL ma być ponadto wyposażona w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD oraz baterię o pojemności 3000 mAh i wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Premiera ma nastąpić już 6 października.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
2 głosy
50%
4 głosy
25%
2 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top