Microsoft Lumia pomaga w realizacji noworocznych postanowień

Microsoft Lumia pomaga w realizacji noworocznych postanowień

Akcja ma na celu pomoc losowo wybranym osobom w spełnieniu niezrealizowanego do tej pory postanowienia noworocznego. Czas leci, więc warto skorzystać i być może wejść w Nowy Rok szczęśliwszym.

Zapewne każdy na początku roku ma jakieś postanowienia, cele i marzenia, do których należałoby dążyć i spróbować je spełnić. Często jednak bywa tak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem i jedyne co pozostaje, to odłożyć swoje plany na później. Można też liczyć na cud lub wziąć sprawy we własne ręce i pomóc szczęściu. Dzięki akcji Microsoft Lumia wszystko może się zdarzyć. Według badań, co druga osoba na świecie uważa, że łatwiej byłoby jej zrealizować noworoczne postanowienia, gdyby zostały one ogłoszone publicznie. Do końca bieżącego roku pozostało 29 dni. Przez ten czas Microsoft Lumia pomoże w realizacji postanowień, na które nie starczyło sił przez minione 11 miesięcy.

Swoimi postanowieniami można się podzielić na platformie #MakeItHappen lub poprzez zakładkę #MakeItHappen na portalu Facebook.

Źródło: Microsoft

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.12%
164 głosy
26.94%
142 głosy
20.68%
109 głosy
21.26%
112 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top