Wiadomości

Microsoft prezentuje dwa nowe zestawy słuchawkowe dla aktywnych i dla osób ceniących wygodę

Do polskich sklepów trafiły właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe – Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308), które pozwalają cieszyć się z wykonywania codziennych czynności w rytmie ulubionej muzyki.

Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z kultową marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrępowanych ruchów. Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud

rozwiązuje problem wypadania słuchawki z ucha dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiając szybką regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Zestaw oferuje również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów. Słuchawki douszne Comfort Headset

zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy lubią wygodne słuchawki nie blokujące ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia. Zarówno zestaw Hoop by Coloud, jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu. Rozmowy ułatwiają zastosowane w przewodach poręczne przyciski oraz wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy porozmawiać ze znajomymi podczas biegu czy spaceru bez użycia rąk. Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenach odpowiednio 119 zł za zestaw Hoop by Coloud WH-610 w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym oraz 49 zł za zestaw Comfort Headset w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

Źródło: Microsoft

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close