TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Microsoft prezentuje dwa nowe zestawy słuchawkowe dla aktywnych i dla osób ceniących wygodę

Microsoft prezentuje dwa nowe zestawy słuchawkowe dla aktywnych i dla osób ceniących wygodę

Do polskich sklepów trafiły właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe – Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308), które pozwalają cieszyć się z wykonywania codziennych czynności w rytmie ulubionej muzyki.

Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z kultową marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrępowanych ruchów. Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud

rozwiązuje problem wypadania słuchawki z ucha dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiając szybką regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Zestaw oferuje również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów. Słuchawki douszne Comfort Headset

zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy lubią wygodne słuchawki nie blokujące ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia. Zarówno zestaw Hoop by Coloud, jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu. Rozmowy ułatwiają zastosowane w przewodach poręczne przyciski oraz wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy porozmawiać ze znajomymi podczas biegu czy spaceru bez użycia rąk. Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenach odpowiednio 119 zł za zestaw Hoop by Coloud WH-610 w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym oraz 49 zł za zestaw Comfort Headset w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

Źródło: Microsoft

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.31%
11 głosy
15.38%
4 głosy
34.62%
9 głosy
7.69%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top