Wiadomości

Microsoft: Roczny Office 365 Personal dla nowych użytkowników Lumia 640 i 640 XL

Microsoft poinformował, że nowi nabywcy smartfonów Lumia 640 i Lumia 640 XL mogą skorzystać ze specjalnej promocji i aktywować roczną, darmową subskrypcję pakietu Office 365 Personal.

Usługa daje dostęp do najnowszej wersji aplikacji z pakietu Office 365, m.in. Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. W ramach oferty pakiet można zainstalować na 1 komputerze PC lub Mac, 1 tablecie (także iPadach i tabletach z systemem Android), dodatkowo skorzystać z 1 TB pamięci na wirtualnym dysku OneDrive oraz 60 minut darmowych połączeń telefonicznych poprzez Skype. news-microsoft-lumia_640_640xl-office365-1Celem skorzystania z oferty i aktywowania subskrypcji Office 365 Personal należy:

Wirtualny dysk OneDrive uaktywni się automatycznie. Osoby, które już korzystają z subskrypcji usługi, będą mogły ją przedłużyć o kolejny rok. Promocją objęte są smartfony kupione do 30 czerwca 2015 roku. Z oferty należy skorzystać do 14 sierpnia 2015 roku. Regulamin oraz więcej informacji można uzyskać pod tym adresem.

Źródło: Microsoft

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close