Microsoft zaoferuje własną wersję Samsunga Galaxy S8

galaxy_s8 850 x 478

Mimo tego, że brzmi to irracjonalnie, to na rynku niebawem pojawi się wersja Samsunga Galaxy S8   przygotowana wspólnie z Microsoftem. Logo firmy z Redmond nie będzie jednak widoczne na smartfonie, a sam system nie zmieni się w Windowsa.

Tak naprawdę chodzi o dodane aplikacje przez Microsoft. Na pamięci wewnętrznej telefonu znajdzie się kompletny pakiet Office, program Outlook oraz pełne wsparcie usługi OneDrive. Ponadto użytkownik będzie mógł korzystać z asystenta głosowego Cortana z którym firma swego czasu wiązała spore nadzieje. Warto zauważyć, że na Galaxy S8 w standardowej wersji znajdziemy podobne oprogramowanie – Samsung Bixby.

Zaprezentowany dwa dni temu Samsung Galaxy S8 zaoferuje użytkownikowi ekran AMOLED o przekątnej 5,8” (lub w wersji S8+ – 6,2”), ośmiordzeniowy układ Exynos 8890 z obsługą łączności LTE kategorii 16, pamięć wbudowaną 64 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty pamięci microSD oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Na tyle urządzenia znajdziemy aparat z optyką 12 Mpix, a z przodu 8 Mpix z autofokusem. Standardowa wersja modeli S8 i S8+ jest już dostępna w przedsprzedaży za odpowiednio 3500 złotych oraz 3950 złotych. Sprzęt można również zamawiać w ofertach operatorskich w naszym kraju.

Źródło: Zdnet

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top